BEZPŁATNE SZKOLENIE „ ES-w sieci dobrych połączeń”

2 października br. w siedzibie Fundacji (Cieszyn, ul. Wałowa 4) będziemy gościć trenerów z Fundacji Inicjatyw Społeczno - Ekonomicznych.

Szkolenie będzie miało na celu wspomaganie wdrożenia Nowego Standardu Działania w zakresie współpracy międzyinstytucjonalnej przy wykorzystaniu narzędzi ekonomii społecznej,

który będzie obowiązywał w formie zaleceń Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Do udziału w szkoleniu szczególnie zapraszamy przedstawicieli instytucji samorządowych z terenu powiatu cieszyńskiego: burmistrzów, wójtów, członków rady powiatu, rad miejskich i gmin, pracowników jednostek samorządu terytorialnego, urzędów miast, PUP, PCPR, OPS, MOPS, GOPS.

Zgłoszenia zawierające: imię i nazwisko uczestnika, nazwę instytucji kierującej na szkolenie, telefon i email, można kierować na email:biuro@fundacjabycrazem.pl do 29.09.2015 r.