Dział finansowo - administracyjny

Tel.: +4833/8514103 wew. 217

Kom.: +48501771319

Mail: m.wozniak@fundacjabycrazem.pl

Specjalistka d/s rozliczania projektów, tworzenia biznes planów; Ekspertka w prowadzeniu księgowości organizacji pozarządowych i spółdzielni socjalnych.

Z Fundacją związana jestem od 4 lat. Pracę rozpoczęłam w Stowarzyszeniu Pomocy Wzajemnej „Być Razem” jako stażystka, po czym awansowałam na stanowisko głównej księgowej w Fundacji RPS „Być Razem”. Wiedzę teoretyczną na temat księgowości nabyłam podczas studiów na Akademii Ekonomicznej w Katowicach uzyskując tytuł mgr rachunkowości, natomiast praktycznej strony nauczyła mnie Agnieszka prowadząca firmę INTERMAX – za co bardzo dziękuję:). Zawód księgowej wymaga jednak ciągłego pogłębiania swojej wiedzy, dlatego chętnie się szkolę i uczęszczam na różne kursy. W wolnym czasie wspólnie z mężem zdobywam górskie szlaki.