Trening integracyjny

CEL SZKOLENIA:

Trening ma na celu zintegrowanie dużej grupy osób, poznanie się między sobą pracowników, zwiększenie identyfikacji z zespołem i firmą, poprzez współdziałanie w tak dużej grupie i odczucie, że jest się członkiem organizacji.

PROGRAM:

• Rozgrzewka integracyjna - ćwiczenia encounterowe (grupy spotkaniowe czyli przełamanie lodów),
  • Integracja i prezentacja między uczestnikami,
  • Kooperacja w zespole - ćwiczenia uczestników pracy zespołowej. Ćwiczenie zmuszają uczestników do kooperacji, dają szansę do zaobserwowania skuteczności zachowań opartych na współpracy. Integracja wysiłków, wspólne cele i metody. Ćwiczenia ułatwiające doświadczenie bycia częścią zespołu.
  • Efektywność pracy w grupie - ćwiczenia stymulujące efektywność pracy w grupie i ograniczające negatywne mechanizmy procesów grupowych. Diagnoza preferencji indywidualnych.